Proste triki mody i urody dla kobiet, które chcą wyglądać pięknieCzy wiesz, że Twoje ubrania mogą być bardzo pomocnym towarzyszem, jeśli chodzi o piękny wygląd i nadążanie za najnowszymi trendami? Dzięki hackom, sztuczkom i wskazówkom możesz tchnąć nowe życie w swoje stare ubrania, a nawet przekształcić niektóre z bardziej ho-hum kawałków w statement makers. Niezależnie od tego, czy kupujesz swój pierwszy prawdziwy strój do dorosłej pracy, czy po prostu potrzebujesz odświeżenia wiedzy o tym, jak dobrze wyglądać, dzięki tym modowym i kosmetycznym hackom w krótkim czasie poczujesz się pewnie. Czytaj dalej, aby poznać rady dotyczące prostych sposobów na poprawienie każdego stroju...

Baw się kolorystyką

Kolor to jeden z najłatwiejszych sposobów na odświeżenie nudnej garderoby. Noś bardziej kolorowe rzeczy, aby urozmaicić swoje stroje, zwłaszcza jeśli próbujesz wyjść z rutyny. Wybieraj bogatsze, głębsze odcienie, a nie sprane pastele. Jeśli nie lubisz jasnych kolorów, możesz zastąpić czerń i szarość głębszymi, bogatszymi wersjami, takimi jak marynarka, burgund czy leśna zieleń. To również proste sposoby na subtelne unowocześnienie swojego wyglądu. Możesz również spróbować połączyć różne odcienie, aby stworzyć odważniejszy wygląd. Dobrym przykładem jest tutaj kolorowa góra z ciemniejszym dołem. Jeżeli nadal wahasz się co do jaskrawych kolorów, zacznij od dodatków, takich jak szalik czy torebka. W ten sposób nie będziesz musiała od razu decydować się na taki wygląd i będziesz mogła wypróbować go bez poczucia, że przesadzasz.

Spróbuj odważnej szminki

Odważna szminka to fantastyczny sposób, aby uczynić twój wygląd bardziej zabawnym i flirty. Jeśli zwykle nosisz naturalny, neutralny wygląd, wypróbuj jaskrawy odcień w innym kolorze. Wybierz szminkę w odważnym kolorze, takim jak czerwony lub nawet odważny, żywy niebieski. Jest to prosty sposób na wyróżnienie się, nawet bez podejmowania prób, a także świetny sposób na wypróbowanie nowego wyglądu przy niewielkim wysiłku. Oprócz koloru, zwróć również uwagę na formułę szminki. Niektóre formuły są bardziej nawilżające, więc jeśli masz suche usta, możesz spróbować innej. Jeśli szukasz czegoś, co przetrwa cały dzień, wypróbuj pomadkę o długotrwałej formule. W przeciwnym razie, standardowa szminka z kremową, nawilżającą formułą zrobi sztuczkę.

Wyrzuć najbardziej niepochlebne rzeczy

Zanim zaczniesz kupować nowe rzeczy, przejrzyj swoją szafę i pozbądź się tych, które sprawiają, że wyglądasz nieświeżo. Jeśli masz tę samą parę dżinsów od lat, ale są w nich duże dziury, czas je wyrzucić. Jeśli twoje czarne spodnie mają plamy, które nie chcą wyjść, muszą również odejść. Upewnij się, że krytycznie patrzysz na każdy artykuł odzieżowy, który posiadasz. Jeśli coś nie pasuje, pozbądź się tego. Jeśli jest za mała lub po prostu nie wygląda na tobie dobrze, nie próbuj się w nią wcisnąć - znajdź inną rzecz do noszenia zamiast niej. Może to być trudne, ale będzie tego warte, gdy będziesz ubierać się na sukces w ubrania, które Ci schlebiają.